Testy sprawnosciowe dla policjantow

Testy sprawnosciowe dla policjantow

4. Minimalizacja ilości postu kroplówki nosa w gardle i zatok oraz wyeliminować # 1 strona efekt nadmiaru śluzu (nieświeży oddech!) Przy użyciu produktów do pielęgnacji jamy ustnej natleniania, takich jak TheraBreath, TheraBreath PLUS AktivOxigen, PerioTherapy i TheraBrite ,

Leki i narkotyki mogą pomóc w zapobieganiu pocztowy nosa kroplówki, ale jakim kosztem?

Istnieją dziesiątki różnych obkurczające nadmiernie licznika nosa i leki przeciwhistaminowe można użyć, aby pomóc zmniejszyć tłok i wysychają po objawy ze strony nosa kroplówki. Niektóre z nich są bardzo dobre w tym, co twierdzą … ale przede wszystkim są dobre! Tworzą one niezwykle suchość w ustach, co pogłębia nieświeży oddech. Nawet w przypadkach, gdy suchość w ustach efekt uboczny jest minimalny, kiedy przerywać tego lekarstwa problem powraca, i prawie zawsze z nawiązką! To dlatego, że w niektórych przypadkach, twoje ciało będzie właściwie rozwijać odporność na wszelkie leki przeciwhistaminowe lub leki obkurczające błonę śluzową nosa, zwłaszcza spraye do nosa. Musisz być ostrożny, ponieważ wiele spraye są uzależnienie – ale NIE formuły TheraBreath!

Wystarczy powiedzieć, używając over-the-counter leki obkurczające błonę śluzową nosa i leki przeciwhistaminowe nie powinna stanowić opcję, którą realizować. Zamiast tego zaleca się użycie do nosa nawadniania, takich jak hydropulsowego® do płukania zatok nosowych wolne od śluzu po kroplówki.

irygacji nosa jest prawdopodobnie najbardziej skuteczną metodą eliminacji kroplówkę po nosa i pomagają kontrolować zakażenia zatok. Hydropulsowego Sinus Irrigator jest zarejestrowana przez FDA urządzenia obsługiwane przez ponad 37 opublikowanych raportów medycznych. Unikalna nawadnianie pulsacyjn e z hydropulsowego pomaga przywrócić funkcję rzęsek i łagodzenia pocztowy kroplówki nosa.

– autor artykułu

Post Categories: Policja