Praca policjanta w malym miescie

Praca policjanta w malym miescie Zapobieganie przepływ krwi zapobiega rozcieńczenie roztworu wodorotlenku sodu lub fenolu i utrzymuje się z chemikaliami wystarczająco silne, aby odpowiednio zniszczyć paznokci root / matrycy.

Usunięcie paznokci: Podczas wykonywania „częściowe” matrixectomy chemiczną, rozdzielacz ostrze i paznokci służy do wyciąć fragment gwoździa. Ostrze i rozdzielacz do paznokci stosuje się do końca paznokcia i delikatnie przesuwana przez płytkę paznokcia do naskórka. Drobny szczękach zacisk jest używany do usuwania części wrastanie paznokci. Aż do tego punktu w procedurze wszystko jest takie samo jak przeprowadzić w oderwanie paznokcia. Następny Q-tip fenolem lub wodorotlenek sodowy dodaje się w zakresie głębokiego i pod naskórkiem zabicia korzeń paznokci. Procedura ta niszczy pierwiastek paznokci na boku i umożliwia wrastanie paznokci pozostałą gwoździa do wzrostu, jak zwykle.

Jeżeli „całkowita” matrixectomy chemicznego cały gwóźdź zostaną usunięte i fenol lub wodorotlenek sodowy stosuje się do całego obszaru pod naskórka. W tym przypadku, cały paznokieć nie odrośnie.

Przestrogi chirurgiczne i powikłania: Możliwe jest, że całość lub część wrastanie paznokci, które poddano działaniu substancji chemicznej może odrastać. Ponieważ matrixectomy chemiczny oparzenie chemiczne, procedura ta powoduje łagodne odprowadzanie podczas procesu gojenia. Ta procedura powoduje oparzenie, które nie są odpowiednie dla pacjentów, którzy mają złe gojenie lub słaby przepływ krwi.

FTM Zarządzanie od chwili zabiegu i następnego spotkania, Amerigel powinny być stosowane do rany w celu ułatwienia procesu gojenia. Choć rana goi, oczekuje się, że mają łagodne odwodnienie obszaru z łagodnym zaczerwienienie i obrzęk. Dodatkowo, mogą istnieć pewne ból, który może być złagodzony z leków przeciwbólowych, takich jak Tylenol.Zazwyczaj po usunięciu chirurgicznym na wrastanie paznokci, kontynuacją powołanie planowane jest w celu przeprowadzenia prawidłowego leczenia ran na miejscu zabiegu chirurgicznego i monitorowania wyników w usuwaniu wrastających paznokci.

– autor artykułu

Post Categories: Policja