Praca poliscjanta w duzym miescie

Praca poliscjanta w duzym miescie

Lekcje dla życia- tytoń, alkohol, LEKI

„Czy nie wiecie, żeście świątynią Boga i że Duch Boży mieszka w was Jeśli ktoś niszczy świątynię Bożą , powinien go zniszczy Bóg;?. Za świątynią Boga jest święta, a wy jesteście” 1 Kor. 3: 16-17

Cel: Nasze ciała da się w pewnym momencie w czasie i umrzemy. Nie ma powodu, aby przyspieszyć ten proces za pomocą chemikaliów i substancji, które niszczą nasze ciała. Substancje te nie tylko skrócić żywotność, mogą uczynić życie nieszczęśliwy. Zbyt wielu z nas cierpi w wyniku używania tytoniu, alkoholu i narkotyków.

Lekcja

Nie muszę wam powiedzieć, że setki tysięcy ludzi umiera każdego roku z powodu spożycia narkotyków, alkoholu i wyrobów tytoniowych. Statystyki są w Internecie dla każdego, aby zobaczyć.

Setki agencji monitorowania stanu zdrowia ludzi, jak ty i ja za skutki nadużywania leków lub wyrobów tytoniowych.

Miliony są dopuszczone do pomieszczeń szpitala awaryjnych poprzek naszego globu z powodu uzależnień. Dziesięć do jednego znasz kogoś, kto jest leczony z powodu takich dolegliwości.

Smutne jest to: ALL traumy i śmierć dopingu można zapobiec!

W mojej młodości brałem udział z organizacjami zajmującymi się młodzieżą. Czy kiedykolwiek widziałeś zmiany w dziecko, które zostało uzależnionego od narkotyków? A zadowolony, pracowity uczeń zamienia się w nastrojowym, niechlujny, leniwy osobnika, który stracił wszystkie ślady moralności i wszyscy pragną wykonywać codziennych czynności. Są to, co nazywamy „Out of It!” Setki organizacji czynienia z taką młodzieżą na codzień, pomagając im otrząsnąć się z demonami narkotyków.

Jeden chłopak pracowałem z przeszli przez straszną fali narkomanii. Udało mi się z nim pracować. Porzucił narkotyki i pomógł mi zmienić kierunek drugiej młodości. Wychowywał się być w porządku młody człowiek, dając dużo usługę do swojego kościoła i przyjaciół.

– autor artykułu

Post Categories: Jak zostac policjantem