Praca policjanta w Warszawie

Praca policjanta w Warszawie

Leczenie wrastanie paznokci

Wrastanie paznokci może być spowodowany nieprawidłową struktury paznokcia, podrażnienia i ciśnienia ze źle wyposażonych butów, i najczęściej nieprawidłowym paznokci przycinania, gdzie naroża paznokci są zaokrąglone. Gdy paznokci zaczyna narastać w głąb skóry, korpus zacznie leczenia paznokci jako obce, co powoduje bóle i zaczerwienienie w tkankę miękką od strony paznokcia. Nieleczony, The wrastanie paznokci może rozpocząć wyciąć głąb skóry, co może prowadzić do zakażenia tkanek skóry z sączące lub powstawania Płyty stropowe FILIGRAN ziarniniaków. (Ziarniniak jest tkanka wokół wrośnięty paznokieć, który jest czerwone, wilgotne, a wzrost wielkości).

Non-chirurgiczne Leczenie: Jeśli wrastanie paznokci jest na końcu palca, prosta procedura zwana częściową resekcję klinową (zwany również skos powrotem procedury) można przeprowadzić. Odbywa się to za pomocą maszynki do paznokci ukośnie podejścia do klipu się część powodowany paznokci. Właściwa późniejsze i rutynowa przycinanie paznokci po częściowej resekcji klinowej może zapobiec wrastaniu paznokci z powtarzających się w większości przypadków.

Chirurgicznego W większości przypadków, po zdjęciu klin paznokci na końcu nie rozwiązuje całkowicie problemu, zwłaszcza gdy paznokieć jest mocno osadzony w skórze.

Procedury chirurgiczne do leczenia wrastanie paznokci przeprowadza się w biurze. Z wyjątkiem wtryskiwania do dostarczania miejscowo znieczulającego, nie powinno być żadnego bólu podczas procedury. Istnieją dwa główne sposoby usuwania gwoździa chirurgicznie. Pierwszym z nich jest całkowite lub częściowe usunięcie paznokci. W tym przypadku gwoździem wzrośnie z powrotem w ciągu następnych 9 do 12 miesięcy. W większości przypadków tak długo jak czynnik powodujący niewłaściwe (np cięcia paznokci lub obcisłe buty) jest uniknąć, wrastanie paznokci nie powinno powrócić.

– autor artykułu

Post Categories: Jak zostac policjantem