Ile zarabia policjant

Ile zarabia policjant

Post-nosowej kroplowego i zatok nosowych zmieni przypadek „normalne” Breath Into nieświeży oddech

Post-nosowej kroplowego i zatok nosowych zmieni przypadek „normalne” Breath się nieświeży oddech i „złych” Oddech pod Horrible oddech!

Nieświeży oddech jest bardzo ściśle związana zakładać nosa kroplówki, nadmiar śluzu, zatok problemy, swoje migdałki i tonsiloliths.

W mojej książce „The Bad Breath Bible” omówię jak bakterie, które powoduje nieświeży oddech i kwaśne / gorzkie smaki / metaliczne są beztlenowe, co oznacza, że ??żyć bez tlenu. Celem bakterii w życiu jest rozbicie białek w produktach spożywczych, które jemy. Jednak w pewnych okolicznościach będą one również zaczynają rozkładać białka występujące w kroplówce po nosowej.

Dlatego ludzie, którzy cierpią z nosa po kroplówce, problemy z zatokami, i inne tego typu dolegliwości są bardziej podatne na nieświeży oddech i kiepskie smaków w ustach. Bakterie beztlenowe wykorzystuje po nosa śluzu skropliny jako źródło pożywienia i zaczyna się wyodrębnić związków siarki z aminokwasów, które składają się z białek znajdujących się w tych wszystkich nadmiaru śluzu.

Z naukowego punktu widzenia, bakterie beztlenowe, które powodują nieświeży oddech „miłość” cysteina i metionina aminokwasy. Te aminokwasy są budulcem białek, które znajdują się w kroplówce po nosa, a nawet można znaleźć w produktach mlecznych. W rzeczywistości, większość ludzi zauważa, że ??kiedy pić zbyt dużo mleka ani jeść zbyt dużo sera, kończą się z większą ilością śluzu i flegmy w gardle. Jest to naturalna reakcja wielu ludzi i niestety kończy się powodując bardziej nieświeży oddech i kiepski smak w ustach.

Jeśli nadal masz swoje migdałki, mogą być siedliskiem większej liczby bakterii, które mogą prowadzić do „ciekawe” i bardzo często źle rozumiane zjawiska, zwanego TONSILOLITHS.

– autor artykułu

Post Categories: Jak zostac policjantem