Filmy o policjantach

Filmy o policjantach

Kiedy byłam nastolatką, to ja stoję na rogu ulicy i patrzeć na autobus przybyć przecznicę dalej. Kiedy to zrobił, zacząłem chodzić do góry bloku. Wiedziałem, że mój przyjaciel dorosłych, Louis, potrzebowałby pomocy powrotu do domu, bo pewnie pił tego dnia. Nie chciałam, żeby potknąć i spaść, a bash w nosie lub Gash głową. Jak już wspomniałem, alkohol był jego problem. Louis przezwyciężyć alkoholizm wraz z upływem czasu. Używam do łopaty śnieg z jego spacery. Pewnego dnia wróciłem do domu ze szkoły za późno . Louis shoveled spacery i zmarł na serce przyczepić. Był moim drogim przyjacielem, ale byłem zadowolony, widząc go go „martwe trzeźwy.”

W Pennslyvania, zostałem wezwany do łoża umierającego człowieka z powodu niewydolności płuc. Miał rzucić palenie przed śmiercią. Mieliśmy stać się dobrymi przyjaciółmi i nienawidziłem zobaczyć go. Cała jego syn i mogłem zrobić, to dać mu błogosławieństwo i pożegnać. Ale wiedział, co miał do zrobienia. Miał rzucić palenie. To było po prostu, że zrezygnował zbyt późno.

Znajdź profesjonalną pomoc

Nie mogę ci pomóc z problemem uzależnienia, które mogą Cię dotyczyć. Nie mogę dać radę do Ciebie lub osoby, która tego potrzebuje. Nie siedzę przy komputerze. Ale istnieje wiele źródeł pomocy rację w swojej społeczności. Daj wezwanie do sądu lub domu do kościoła czy do lekarza. Zadzwoń na policję lub do szpitala. I nie zapomnij, można znaleźć lokalne informacje w Internecie. Być może trzeba będzie zapłacić za prywatnego doradztwa, ale może mi się sposób, aby przejść. Ale, uzyskać porady!

Prawo autorskie©2005 John Taylor Jones, Ph.D.

John T. Jones, Ph.D. (Tjbooks@hotmail.com), emerytowany profesor college’u i firmy wykonawczej, były redaktor naczelny międzynarodowego magazynu inżynierskiej. Aby dowiedzieć się więcej o Zamożni Partnerski University przejść do jego strony informacyjnym.Jeśli pragniesz maszt latać Old Glory, przejdź do witryny firmy.

– autor artykułu

Post Categories: Jak zostac policjantem